Haber Detayı
29 Aralık 2017 - Cuma 07:26
 
FETÖ'cü Vatan Haini Kerim Balcı İngiltere’de sokakta Türk vatandaşlarına yakalandı
Firari vatan haini FETÖ’cü Kerim Balcı, İngiltere’de katıldığı bir toplantıdan sonra Londra sokakta Türk vatandaşlarına fena yakalandı.
Dünya Haberi
FETÖ'cü Vatan Haini Kerim Balcı İngiltere’de sokakta Türk vatandaşlarına yakalandı

Firari vatan haini FETÖ’cü Kerim Balcı, İngiltere’de katıldığı bir toplantıdan sonra Londra'da  sokakta Türk vatandaşlarına fena yakalandı.

 

Kerim Balcı’yı gören gurbetçiler, “Siz darbe gecesi televizyon'da aşağılık darbe girişimi başarısız olunca şok geçiren moraran kişi değil misiniz?”diye seslendi.

 

Vatandaşlar Vatan Haini FETÖCÜ Balcı’yı cep telefonuyla görüntülerken, Balcı ise eliyle iyice sinirlenerek müdahale etti.

 

“Yazıklar olsun size ömür boyu böyle yurtdışında sıçan gibi kaçak yaşamaya mahkumsunuz” diyen vatandaşların tepkileri üzerine Vatan Haini Fetöcü Kerim Balcı bulunduğu yerden kaçtı.

 

15 Temmuz darbe girişimi gecesi internet üzerinden canlı yayın yapan STV eski muhabiri Şemsettin Efe ve Zaman Gazetesi eski yazarı Fetöcü Kerim Balcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halkı darbeye karşı çıkmaya çağıran konuşmasını duyunca çok şaşırmıştı.

 

Kerim Balcı, Erdoğan'ın halkı sokağa davet ettiğini öğrendikten sonra, "Bu bizzat Cumhurbaşkanlığı'nın sitesinden falan gelen bir şey mi?" diye sormuştu.

 

Bunun üzerine bir süre sessiz kalan Balcı ardından Erdoğan'ın halkı sokağa çağırmasının vahim hata olduğunu söylemişti.

 

Balcı, "Bizim halkımız bırakın G3 kurşununa karşı durmayı, yerde yatmayı bilmez.

 

Askerliklerini ücretli yaptılar" demişti.

 

Erdoğan'ın direnmek yerine cuntacı askerler ile "pazarlık" yapması gerektiğini vurgulayan Balcı, "Cumhurbaşkanı'nın söylemlerinin ve söylediklerini herhangi bir bağlayıcılığı yoktur" dedi.

 

Alçakça hadsiz açıklamalarıyla canlı yayında "Zaten akli melekelerinin koruyacak bir durumda olduğunu zannetmiyorum" gibi hakaretlerde bulunmuştu.

 

Sonrasında Cumhurbaşkanı'nın Atatürk havalimanına inerek halkı ile buluşması sonrası Ekranda donup kalarak moraran suratıyla Türk vatandaşlarının nefredini ve öfkesini artıran bir aşağılık vatan haini olarak hafızalarda yer etmişti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FETÖ'cü, Vatan, Haini, Kerim, Balcı, İngiltere’de, sokakta, Türk, vatandaşlarına, yakalandı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
FETÖ'cü Vatan Haini Kerim Balcı İngiltere’de sokakta Türk vatandaşlarına yakalandı
FETÖ'cü Vatan Haini Kerim Balcı İngiltere’de sokakta Türk vatandaşlarına yakalandı
Yorumlar
Haber Yazılımı