Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 08:58
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Korumasından Veyis Güngör’e tokat gibi yanıt: Sen kimsin FETÖ’cü
Fethullahçı Terör Örgütü medyası eski zaman gazetesi yazarı Veyis Güngör’e tepkiler devam ediyor. AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’e karşı tehdit içeren köşe yazısı kaleme alan Fethullahçı Veyis Güngör’e bir tepki de Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın özel koruması Taner İkiz’den geldi. İkiz, FETÖ’cü Veyis Güngör sen kim Metin Külünk’ü tehdit etmek kim ifadeleriyle Fethullahçı Veyis Güngör’e yüklendi.
Gündem Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Korumasından Veyis Güngör’e tokat gibi yanıt: Sen kimsin FETÖ’cü

Fethullahçı Terör Örgütü medyası eski zaman gazetesi yazarı ’e tepkiler devam ediyor. AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’e karşı tehdit içeren köşe yazısı kaleme alan Fethullahçı ’e bir tepki de Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın özel koruması Taner İkiz’den geldi. İkiz, FETÖ’cü  sen kim Metin Külünk’ü tehdit etmek kim ifadeleriyle Fethullahçı ’e yüklendi.

 

‘SEN KİM KÜLÜNK’Ü TEHDİT ETMEK KİM’

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Avrupa’daki özel koruması Taner İkiz, Güngör’ün ağır tehditler içeren yazısına yorum yazarak, “Bu geçmişi karanlık ne olduğu bilinmeyen adam Mahir Ünal beyin dostluğunamı güvenerek böyle davranıyor, yazıyor? Daha düne kadar Hollanda’da UETD’yi kimse duymamıştı, hangi çalışmayı yapmış bakalım merak ettik? Veyis Güngör kim METİN KÜLÜNK beyi tehdit etmek kim! UETD’yi UETD yapan Metin Külünk’tür!” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yanında Taner İkiz.

 

‘GÜNGÖR ADAM DEĞİLSİN ŞEREFSİZ’

 

Hollanda Türk siyasetinde aktif rol oynaması ile bilinen  Zafer Gültekin de konu ile ilgili Veyis Güngör’ü eleştirdi. “Külünk’ü tehdit etmeye utanmıyor musun şerefsiz” diyen  Zafer Gültekin, “sen METİN KÜLÜNK abinin adını ağzına almaya utanmıyorsun dimi. O senin açtığın sergiye geldi diye kaç kişi ile kötü oldu Veyis efendi. Ve şunuda iyi bilki Metin abi hayatta hiç kimseye öğle bir talimat vermez para vermez o her daim kardeş olmayı bizlere söylemiştir düşmanlarını bile affetmiştir bizler onu Allah C.C. sevdik ve inandık ölümüne. Ona haksızlık yapanları Allaha havale ediyoruzadam değilsiniz nankörsünüz serefsizler,” dedi.

 

Ayrıca, ‘Hollanda Türkevi Topluluğu’ adlı kurumun başkanı FETÖ’cü Veyis Güngör’ün yanında bulunan ve Güngör’ün kirli işlerini yapması ile bilinen Ahmet Suat Arı adlı kişi ile ilgili, ‘Kızına sahip çıkamadığı’ ve Hollanda devletinden işsizlik maaşı almak için hasta ilaçları kullanarak kendisini hasta ettiğ’ yorumları yapıldı.

Ahmet Suat Arı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan’ın, Korumasından, Veyis, Güngör’e, tokat, gibi, yanıt:, Sen, kimsin, FETÖ’cü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Korumasından Veyis Güngör’e tokat gibi yanıt: Sen kimsin FETÖ’cü
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Korumasından Veyis Güngör’e tokat gibi yanıt: Sen kimsin FETÖ’cü
Yorumlar
Haber Yazılımı